- -

Szybki Przelew Online

Zapłać szybko i bezpiecznie za swoje zamówienie przelewem online, kartą kredytową, blikiem lub przelewem tradycyjnym dzięki Przelewy24. Przelew online to najchętniej wykorzystywana metoda płatności.

System ten gwarantuje bezpieczeństwo oraz sprawne przeprowadzenie transakcji bez żadnych dodatkowych opłat.Przelewy24 obsługują ponad 400 banków w Polsce, wystarczy że wybierzesz swój z listy.

Przelew bankowy

Wybierając tę metodę płatności, po złożeniu zamówienia, na wskazany adres e-mail, otrzymasz dane do przelewu oraz numer rachunku bankowego. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na konto.

Dane do płatności:

Mebloteka Wajnert sp.j.
Nr konta: 90 1050 1575 1000 0090 3249 8348

Wygodne płatności BLIK

System płatności mobilnych BLIK to idealny sposób na proste i bezpieczne zakupy w Internecie. Płatność realizowana za pośrednictwem bramki płatniczej Przelewy24.

Google Pay

Google Pay to bezpieczny, szybki i prosty sposób płatności przez internet w naszym sklepie. Płatność realizowana za pośrednictwem bramki płatniczej Przelewy24.

Apple Pay

Apple Pay to wygodny i bezpieczny sposób płacenia w naszym sklepie internetowym za pomocą iPhone'a, Apple Watch, iPada oraz Maca. Płatność realizowana za pośrednictwem bramki płatniczej Przelewy24.

Płatność kartą

Zapłać wygodnie i bezpiecznie kartą kredytową lub debetową VISA, MasterCard, Maestro przy pomocy bramki płatniczej Przelewy24.

Limit odnawialny P24NOW

Nowa metoda płatności na rynku, płacisz jak Ci wygodnie, do 54 dni później lub na raty. Płatność realizowana za pośrednictwem bramki płatniczej Przelewy24.

Wygodne zakupy na raty

Uzupełnij szybki wniosek ratalny i ciesz się swoimi zakupami. Oferujemy dostęp do oferty banków mBank oraz Alior Bank. Płatność realizowana za pośrednictwem bramki płatniczej Przelewy24.

Zapłać później z PayPo

Kup i zapłać później z odroczonymi płatności PayPo. Odroczenie płatności aż do 30 dni. Płatność realizowana za pośrednictwem bramki płatniczej Przelewy24.